Seminarium↗2013

17 maja {piątek}

22:00
Sala Teatru Laboratorium, Rynek-Ratusz 27

Charmolypi

Spektakl Alexandry Kazazou ze Studia Matejka

Bilety: 10 zł
Rezerwacja i sprzedaż: 

sekretariat@grotowski-institute.art.pl

tel. 71 34 45 320

www.biletin.pl

Charmolypi

Przedstawienie jest zbudowane z osobistych historii aktorki, wyrażonych poprzez ekspresję ciała. Tam bowiem, gdzie kończy się możliwość wyrażania za pomocą słowa, rodzi się opowieść wypływająca z cielesności. W niej można odnaleźć brakujące odłamki siebie, dzięki którym można wyjść z egzystencjalnego kryzysu, z zerowego punktu istnienia – wrócić do siebie, do życia lub śmierci.

Przedstawienie to swoista mapa myśli kobiety walczącej z niepewnością, co jest snem, a co niezrozumieniem siebie w rzeczywistości.

Alexandra Kazazou

Urodziła się we Wrocławiu. Jest pół Greczynką, pół Polką. Studiowała aktorstwo na Uniwersytecie Arystotelesa w Salonikach i pracowała jako aktorka w Północnym Teatrze Narodowym w Salonikach. Współzałożycielka grupy teatralnej Asypka w Atenach, ukończyła aktorski program magisterski organizowany przez Teatr Pieśń Kozła we współpracy z Manchester Metropolitan University School of Theatre. Obecnie należy do zespołu Studia Matejka. Jest także członkinią Odra Ensemble i współinicjatorką projektu „Jubilo”. Prowadzi zajęcia z antycznej tragedii greckiej na Uniwersytecie Wrocławskim.

Alexandra KazazouAlexandra KazazouAlexandra Kazazou
Alexandra KazazouAlexandra KazazouAlexandra Kazazou